Povídání (přednáška) v Černošicích 26. května

Co jsme o včelách, tvorbě oddělků a včelích produktech ještě neslyšeli.

Připravili jsme pro všechny zájemce informační přednášku podpořenou nejen video projekcí, ale i ukázkou živých včel a povídání o nich. Níže uvádím "zvací článek" který vyšel v Černošických novinách a těším se na Vaši účast.

Pozvání na přednášku Včelařského spolku pro Černošice a okolí

V rámci prosincového zasedání roku 2017 přijala Organizace spojených národů rozhodnutí o vyhlášení „Světového dne včely“ na den 20. května. Každoročně si tedy můžeme připomenout podstatně výraznějším způsobem nezastupitelnou roli tohoto hmyzu v naší přírodě právě v měsíci květnu. Náš včelařský spolek se aktivně k oslavám včely připojuje.

Včelařský spolek pro Černošice a okolí uspořádá přednášku pro širokou veřejnost dne 26. května 2018 na náměstí Centra Vráž. Přednášet bude významný odborník v chovu včel a člen našeho spolku ing. Pavel Konečný. Společně s pohledem na základní činnosti včelaře se účastníci budou moci seznámit se zákonitostmi života včelího společenstva a mimo jiné si prohlédnout živé včely v ukázkovém proskleném úle. Členové spolku jsou připraveni zodpovědět dotazy posluchačů.

Přednáška bude zahájena ve 14 hodin. Srdečně zveme občany našeho města a okolních obcí.

Mgr. Luděk Sojka

 

 

Vytvořeno redakčním systémem ARA | Webmaster František Prokop | Copyright © 2020 Pavel Konečný, All rights reserved